Pracownia technik różnych

1. Jagoda – jest ona miłą koleżanką, jest serdeczna w stosunku do innych osób. Jagoda bardzo ładnie maluje i koloruje, sprząta, głownie zajmuje się wyrzucaniem śmieci i podlewaniem kwiatów, układa puzzle.

2. Matylda – jest miłą dziewczyną, przyjazną koleżanką, lubi układać puzzle, grać w gry rozmawiać z rówieśnikami.

3. Dorotka – jest miłą, sympatyczną koleżanką, lubi szyć na maszynie, malować, lubi pomagać przy pracach na cmentarzu, jest ona ambitna, bardzo pomocna koleżankom oraz instruktorowi.

4. Krzysio – lubi zajmować się ochroną i lubi myśleć, marzyć, rozmawiać z panią Grażynką, potrafi pracować na komputerze, chodzi na zajęcia do pana Krzysztofa, koloruje ilustracje, wypycha elementy zabawek, jest uprzejmy.

5. Artur – najważniejszym zadaniem Artura jest pilnowanie posesji i parkingu, chętnie oferuje swoją pomoc słabszym kolegom na przykład Konradowi.

6. Konrad zajmuje się układankami z drewna układa wzory z kilku elementów najchętniej jednak miesza wszystkie pomoce naukowe i przesypuje z pudełka do pudełka.

7. Asia – lubi w ośrodku kolorować, pić herbatę, malować koleżankom paznokcie, lubi zostawać na zajęciach teatralnych, rozmawiać z panią Wandzią i instruktorami. Asia jest serdeczna w stosunku do innych osób. Uważam, że jestem dobrą aktorką.

8. Dorota – jest w naszej pracowni, ale obecnie pracuje gdzie indziej. Dorota jest miłą i wesołą koleżanką lubi się stroić, rozmawiać z panią Asią.

9. Ania lubi rozmawiać z panią Asią i z panią Grażynką. Lubi przychodzić do ośrodka, jest serdeczna w stosunku do innych osób. Ania maluje na szkle.

 

W naszej pracowni panuje bardzo miła atmosfera instruktor jest bardzo dobry, pomaga słabszym uczestnikom.

 

                                                                                                                                     Asia

Secured By miniOrange