Turnus rehabilitacyjny w Krynicy Morskiej – czerwiec 2014

 

Spacery plażą należały do codziennego repertuaru zajęć. Brak kijków „nordic walking” dał się nadrobić zwykłymi kijkami z drewna.

Już po raz kolejny  dwa tygodnie turnusu rehabilitacyjnego spędziliśmy w ośrodku „Bałtyk” w Krynicy Morskiej. Wyjazd miał miejsce w sobotę 14 czerwca. Część osób pojechałą naszym busikiem z p. Rubajem, a reszta Polskimi Kolejami. Wszyscy dotarli szczęśliwie.

Pogoda była zmienna, choć dość chłodna. Były jednak dni całkiem upalne, niektózy nawet zanurzyli się w chłodnych wodach Bałtyku. Większość uczestnikó chętnie wyprawiała się nad morze, choćby tylko po to, by na nie popatrzeć.  Oprócz tego mieliśmy też zabiegi rehabilitacyjne – lampy, inhalacje, akwawibron i rowerki.

W uroczystość Bożego Ciała wzięliśmy udział w procesji, która przechodziła obok straganów i budek z lodami. Była też wycieczka statkiem do Fromborka i zwiedzanie miasta. Było też kilka dyskotek, gdzie przy lepszej lub gorszej muzyce integrowaliśmy się między sobą a także z podobnymi grupami z Białegostoku i Łomży.

Choć pogoda była zmienna, to nie raz wyprawialiśmy się wieczorem na zachód słońca.

Po dwóch tygodniach wróciliśmy cali i wypoczęci.

 

Zobacz zdjęcia z Krynicy Morskiej.

 

Secured By miniOrange